Monday, May 24, 2010

Scrapbooking kid's school projects

Omar's 1st scrapbook page for Mother's day (May 2010)


Here's my future scrapbooker - the next generation :)
Omar brought this Mother's day project from school and I just about choked up with warm fuzzy feelings. By far this is the BEST gift I have ever received for this occasion. Moments like this I am so glad that I'm a mom. His smile in the photo is just huge; I wonder if his teacher told him to say cheese? When I photograph him, if he tries to do the cheese grin, I wait till he stops or ask him about his favorite trucks--that gets honest smiles out of him. I even tell him to "stop the cheese" :D But nevertheless, the smile in this photo just pulls on my heartstrings, and I don't care how it was elicited.
So what do you think of his future scrapbooking skills? Notice the use of a few of the design rules: a) Triangular arrangement of flowers, and b). use of odd number of elements.
Omar would like to add that the flowers were made with tissue paper and watercolors ;)
Thanks for looking!
Irma and Omar (the new scrapbooking duo) :D

P.S. I photographed this large size project so that I may include the photo in a traditional scrapbook page. I'm thinking of removing the photo and including it on this future layout. And perhaps one of the flowers? What would you readers suggest?

5 comments:

Jolanda said...

ah,how sweet!!this you will enjoy year over year!
Very sweet!

Irma said...

Translation for lithuanian readers:
Mano didčkio pirmas skrebukas man dovanotas Mamos d. proga.
Skystelėsiu apibudindama šią staigmeną...tai buvo geriausia, man brangiausia dovana, ne tik kad jo rankų darbo dovanėlė man, bet kadangi tai jo pirmas skrebukas. Jo 'cheese' šypsenėlė mane prajuokino, kadangi kada aš jį fotografuoju jį visad įspėju kad mestų "chees'ą", tai šį kartą kada mokytoja jį fotografavo, ir beabejo tikriausiai pasakė: "sakyk cheese", aš įsivaizduoju kad jis su malonumu išsišiepė man parodyti "he, he!!! o čia tau cheese" :D
****
Nupaveikslavau šį l. didelį projektą kadangi: pirma, negalėjau jį talpinti ant 30x30 cm. lapo; antra, popieriai nėra acid-free (t.y be rūgščių), tai pakenks nuotraukai.
Ateity skrebinsiu skrebuką su šia nuotrauka, ir taip pat galvoju nulupti originalią foto nuo šio projekto ir taip pat gal vieną gėlę, kad panaudoti ant šio būsimo skrebo. Galbūt Jūs dar kokių patarimų turėtumėt man?

Julie Tucker-Wolek said...

Awwwwwwwwwwwwwwwwww that is sooooooooooooooo precious!! LOVE his CHEESE SMILE! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Zivile said...

Man šitas jo cheese'as nerealus! Iš karto pačiai norisi šypsotis :D Ir tiesą sakant, čia turbūt pirmas kartas, kai matau jį taip išsišiepusį :) Būtinai panaudok ta nuotrauką skrebuke. Bet iš kitos pusės, labai gaila, jeigu turi "išardyti" jo skrebuką dėl to. Aš nesiryžčiau turbūt :) O jis pats neprieštaraus?

Irma said...

Živile,
jo chees'o nuotrauką tiktai dar vieną tokią turiu kada jis buvo visai mažylis ir vakere iš nuovargio, ar dienos pramogų kžkdėl pradėjo nesustabdomai kikenti iki ašarų.
Jo reakcija kada bandau bent ką iš jo mokyklos popieriukų nunešti į savo skrebo kambary yra ta pati...t.y. šauksmas: Neeeeeeeeeeeeee- ne į scrapbook kambary!!! Ten jam uždrausta eiti, o kai tvarkausi ir įsileidžiu tai mato 1000-tį popieriukų skiautelių. Ten jam kaip siaubo kambarys kur popieriai draskomi :D

O nusprend=iau neardyti jo darbelio. Manau neblogai nufotografuotas tas skrebukas. Dar jo foto skenuosiu ir ant geresnio foto popieriaus atspausdinsiu.
Dėkui už įvertinimus ;)