Saturday, April 21, 2012

Putting my birthday gift to good use...


Title: Love This Family
Pavadinimas:  Myliu šią šeimą
***


My birthday happened to fall on Easter Sunday this year. The gift my hubby ordered for me was not a surprise, yet my happiness was no less diminished when I received this...


It's the newest version of the electronic cutting tool Silhouette Cameo
For those of you that are not familiar with this tool, it electronically cuts any true type Word font up to 13" wide. Obviously, the biggest advantage of this machine over other cutting tools is that you do not have to buy separate and pricy cartridges or dies - it hooks up to your PC or Mac and cuts out the image for you on variety of surfaces: card stock, patterned paper, vinyl, and canvas.

Now getting back to my layout, I've cut out the word 'family' as a continuous, single word - no more gluing letter by letter as one has to do using die cut letters or stickers. I found the Cameo simple to use, and I look forward to using it more often.
This page is rather simple in its mostly monochromatic approach to give center stage to the photos. 
Thank you for taking time to comment,
Irma
*** *** ***
Šiais metais mano gimtadienis papuolė ant Šv. Velykų, ir štai pasidžiaugsiu kuom mano vyras mane apdovanojo. 
Tai ne staigmena, bet visvien labai laukta dovana. Tai elektroninė kirtimo mašinėlė 'Silhouette Cameo' kuri kerta bent kokį Word šriftą ir begalybė kitų formų/dizainų kuriuos galima nusipirkti iš Silhouette online parduotuvės po 99 centus. Beabejo, didžiausias pliusas šio aparato, tai kad prisijungia tiesiogiai prie PC ar Mac ir nereikia pirkti papildomų kirtimo formelių. Tokiu būdu įmanoma nustatyti reikiamus matmenis, šriftą, ir netgi iškirsti vientisą žodį pavyz. kaip pavaizduota mano skrebuky (žodis 'family'). Labai džiaugiuosi šio padaro galimybėmis ir ištiesų buvo labai lengva pramušti ledus ir išmokti kaip jį vartoti.

Apie skrebuką...Šį kartą jis įkvėptas Jenni Bowlin firmos raštuoto popieriaus pagrindo ant kurio 'Love This' Bingo žaidimo kortelės buvo jau atspausdintos. Kadangi tai Core'Dinations popierius - kuris pasižymi galimybe nutrinus paviršių atskleisti skirtingos spalvos pagrindą - aš pabraukiau su švitriniu popierium kraštus bei numerius ant kortelių, kad atskleisti smėlio spalvos pagrindą po baltu paviršium. 
Pasirinkau blankias spalvas kad daugiausia dėmesio akys skirtų nuotraukom. Sakyčiau kad man toks minimalizmas nebūdingas, bet juk ne kiekvienas skrebukas reikalauja romano :) 

Teksto eilutes: "We may not have it all together, but together we have it all," yra pasiskolintos iš man seniau matyt skrebuko...labai patiko toks šeimos apibudinimas kuris deje nelabai pasiduoda sklandžiam vertimui į lietuvių kalbą. Bendra mints: "Nors mes ne viską 'turime kartu' (omeny, ne viskas, ir ne visad su mumis esa OK), bet 'kartu mes turime viską.'

Dėkui kad apsilankėte ir nepagailėjote komentarų ;)
Irma
*** *** ***
Supply list:
*Cardstock: Jenni Bowlin Studio ('Love This'); American Crafts (gold glitter).
*Sentiment sticker: 7 gypsies.
*Stamp: Stampenous (text).
*Buttons: Jenni Bowlin Studio (red); La Mode - JoAnn's stores (clear).
*Pens: Kuretake ZIG (black); Sailor (gold).
*Ink: ColorBox (yellow); Tsukineko StazOn (black).
*Thread: Coats & Clark.
*Twine: Darice.
*Muslin: JoAnn's stores.
*Adhesive: Scotch ATG 714; Aleen's Tacky Glue.
*Electronic cutting tool: Silhouette Cameo.
*Font: Lucida.

13 comments:

lutingobelin said...

Lovely layout ! I love the details and the journalling ! TFS

Assol said...

Labai gražus ir toks tvarkingas skrebukas. Man labai patiko, kaip pabėgai nuo visiškos simetrijos :) Aš jos kažkodėl irgi nemėgstu, ir kai jau gresia simetrija, tai vis stengiuosi kaip nors nulenkti vieną svarstyklių lėkštelę į kurią nors pusę. O tau puikiai tai pavyko nuotraukų išdėstymo ir sagučių pagalba. Žaviuosi!

siuline said...

įdomus darbelis...

LINUTUKAS said...

ups... stai ka praziopsojau..., sveikinu labai paveluotai :)ir dar labiau sveikinu isigijus naujaji zaisliuka :), as irgi vis ji pastudijuoju... paziuriu... ir toliau laukiu geresniu laiku :) :) :),

o skrebukas labai grazutis :), net gi labai labai mano stiliui limpantis :),

Jurgita said...

Labai gražu, elegantiška ... miela.
Lauksiu naujų darbelių su naujojo aparačiuko pagalba ...

Sypseniki said...

dar karteli sveikinu ir dziaugiuosi tavaja dovana, nes pati per Kaledas silueta isigijau tai neatsidziaugiu iki siol :)
Ir man abai patiko skrebuko isdestymas ir spalvos tokios ramios ir siltos :) miela ziureti.. o katytes foto kokia :DDD super grazia seimyna turi :)

Daiva said...

Visų pirma, nors pavėluotai - su gimtadieniu ;)

Skrebukas kaip visada dailus - žaviuosi tavo darbais.

Puskis said...

Su praejusiu gimtadieniu!!!
Kai tik pamaciau darbeli, pagalvojau, kad jis turi buti iremintas ir kabeti ant sienos. Tikrai, kaip tam ir sukurtas :)

sandi said...

Oh Irma this is fabulous! Love the look and the pics!

Živilė said...

Man irgi labai patiko. Toks ramus ir siltas skrebukas. Labai patiko, kad ir katytes nuotrauka itraukei :)))) Patiko spalvos ir kompozicija. Tikrai norisi ireminti ir pakabinti :)

dalijablog said...

Gera dovana - geras vyras!

Patiko toks didelis pavadinimas, ir nuotrauku gausa. Bet jei ne nuotraukos niekad nebūčiau atspejus tai tavo darbas :-)

O aš savo Cricut apleidau. Žinai tingisi ji ten vis jungti, kisti popieriu ir t.t. Noriu čia, dabar, greitai! Tikiuosi - tu labiau ji isnaudosi.

Laurence said...

It's so lovely, I love the soft tones on this LO !

Agnessbelle said...

nuostabus skrebukas :) ir toks topinis - siandien tarptautine seimos diena :)